برد آموزشی پیشرفته AVR (نسخه IOT)

1 سال پیش


دسته بندی الکترونیک
محل کرج ,کرج
آدرس کرج بلوار نبوت بعد از مرکز خرید مهستان -خیابان بوعلی غربی -بوعلی یکم پلاک 105
قیمت 12480000 تومان
برد آموزشی پیشرفته میکروکنترلرهای AVR نسخه ارتقا یافته مجموعه آموزشی قبلی می باشد.دراین برد علاوه بر امکانات بر قبلی ،ماژول های ارتباطی جدید نیز به آن اضافه شده است. میکروکنترلر های AVR به دلیل امکانات داخلی کارآمد می توانند در بسیاری از کاربردهای خانگی ، صنعتی ،نظامی ،پزشکی ،خودرویی و … مورد استفاده قرار گیرند.وجود کامپایلر های مختلف با زبان های برنامه نویسی گوناگون از دیگر ویژگیهای است که برای این نوع از میکروکنترلر ها طراحی شده است.
برد آموزشی طراحی شده ساختاری ماژولار دارد و در طراحی سعی گردیده است که هر یک از قسمت های موجود در آن به صورت یک واحد مستقل در نظر گرفته شود.در این حالت کاربر می تواند با توجه به نیاز به واحد های مختلف ،برای استفاده از پایه های میکروکنترلر برنامه ریزی نماید .استفاده از این روش سبب افزایش اعتماد به نفس در طراحی برد هایی گردد که مخاطب خود تصمیم به ساختن آنها می نماید.بنابراین محدودیتی در نحوه سیم بندی و استفاده از پایه های میکروکنترلر وجود نخواهد داشت.
در طراحی برد از قطعات کاربردی موجود در بازار که در پروژه های مختلف می توانند مورد استفاده قرار گیرند استفاده شده است .بنابراین با راه اندازی هر یک از قسمت های مختلف موجود در برد و ترکیب کردن این آزمایشات با یکدیگر می توان تست های اولیه یک پروژه کاربردی را پیاده سازی نمود.

ویژگی دیگری که در برد در نظر گرفته شده است ،استفاده از برخی ماژول های کاربردی بی سیم مانند ESP-12 ،HC05 و NRF24L01 می باشد که با استفاده از این ماژول ها می توان یک نود برای کاربردهای اینترنت اشیا یا IOT را ایجاد نمود.
آگهی های مشابه
آگهی های بیشتر برای

الکترونیک در آگهی-کالا

https://agahi-kala.ir/v/7654
لینک به اشتراک گذاری


این سایت هیچ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه ی راهنمای خرید امن، آسوده تر معامله کنید.

ارسال به دوستان
این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.